Sunday, December 27, 2009

Õppige kapten. (Editor's Notes) (Charles Dickens) (lühike artikkel).

Subscribe to USA TODAY

Wal-Mart.com USA, LLC

ArabicChinese (Simplified)Chinese (Traditional)DeutchEspanolFrenchItalianJapaneseKoreanPortugueseRussian

Oh! Aga ta oli ihne kätt veskikivi, Scrooge, pressimise, wrenching, ahne, kraapimine, Clutching, ihaldav, vana patune! ... Külm tema sees külmutas oma vanu jooni, külmast näpistatud tema juhtis nina, shriveled tema põske, jäik tema kõnnak; tegi oma silmad punased, tema õhukesed huuled sinised ja rääkis nutikalt tema kriipiv hääl .... Ta on läbi oma madala temperatuuri alati umbes temaga, ta jäävees tema asukoht dogdays ja ei sula see ühe kraadi jõulude ajal. "

Ma oleks võinud jätta Scrooge nimi välja see lõik alates Charles Dickens "A Christmas Carol, ja ma võin kihla vedada sa ikka võinud nimeks Äkämys suhtes. Dickens kirjutas Carol aastal 1843, kuid see püsib üle saja aasta ja pool hiljem - nagu ka palju oma tööd - suuresti tänu tema meeldejäävat iseloomustus. John Forster, Dickens "lähedane sõber ja biograaf kirjutas Life of Charles Dickens (1872), et Dickens oli" õigus muuta tähemärki tõeline existences, mitte kirjeldavad neid, kuid andes neile kirjeldavad endid. " Dickens oskad oma olemust tehnika varakult, et tema portreed Londoni seda oli ajalehtedes ja ajakirjades (ja hiljem tema esimene raamat, visandid, mida Boz). Samuti vilunud juures ütlen head lugu, Dickens jätkuvalt rõõmu lugejatele oma jutud Scrooge, Fagin, Pip ja paljud teised eksimatult "Dickensian" tähemärki.

Mida saab õppida Dickens? Aastal "Mis" laadi "" (lk 26), Thomas C. Renzi vaatleb paljude kirjandus seadmed Dickens kasutada täpsustada oma tähemärki - ning näitab, kuidas kasutada neid meetodeid oma töös. "Me ei pea olema nii vilunud kui Dickens," ütleb ta, "kuid me ei mõista, kuidas kasutada isegi üks või kaks [tema kirjandusliku seadmed] võimalik elavdada meie iseloomustus" - ja toovad meie lugusid elus.


Nimega Works: Christmas Carol (romaan) Autorsus

Allikas Viide
Reich, Jeff. "Õppige kapten." Kirjanik jaanuar 2010: 6. Akadeemiline OneFile. Veeb. 27. detsember 2009. .


Gale Dokumendi number: A213601161

*****
ArabicChinese (Simplified)Chinese (Traditional)DeutchEspanolFrenchItalianJapaneseKoreanPortugueseRussian
Personalized MY M&M'S® Candies(Web-Page) http://writers2008.googlepages.com/home46% off Bestsellers at booksamillion.com
(Album / Profile) http://www.facebook.com/album.php?aid=10035&id=1661531726&l=f3f19215d0Shop the Official Coca-Cola Store!leonard.wilson2008@hotmail.com

No comments: